28 липня 2015, 11:51

Держрибагентство розпочинає відкриті кадрові конкурси

Урядовий портал

Державне агентство рибного господарства України розпочало відриті конкурсні відбори працівників в рамках реформування галузі, повідомляє Урядовий портал.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На конкурсній основі відбуватиметься заміщення керівних посад у державних підприємствах, територіальних управліннях рибоохорони та безпосередньо центральному апараті Держрибагентства. Вже створено відповідні конкурсні комісії, до складу яких увійдуть, зокрема, представники Міністерства аграрної політики та продовольства України. Такий принцип відбору забезпечить прозорі та зрозумілі суспільству кадрові рішення та унеможливить кулуарні призначення.

«Конкурсний підхід дозволить залучити найбільш фахових людей, які здатні на місцях ефективно імплементувати ініційовані Держрибагентством реформи. Ми змінюємо правила гри на ринку і запрошуємо до нашої команди тих, хто прагне власноруч відроджувати рибну галузь, працювати чесно і якісно», — сказав голова Держрибагентства Ярема Ковалів.

Зокрема, до 18 серпня в агентстві тривають конкурси на заміщення посад головного та провідного спеціалістів Відділу роботи з персоналом, завідувача та головного спеціаліста Сектору інформаційно-аналітичного забезпечення та роботи зі ЗМІ, начальника Управління охорони та регулювання водних біоресурсів, рибальства та іхтіології, начальника Відділу з питань власності та економічного розвитку.

Конкурсні комісії також приймають заяви від претендентів на посади директорів ДП. Зокрема, йдеться про Український держінститут з проектування підприємств рибного господарства і промисловості «Укррибпроект», Іхтіопатологічну лабораторію, Українську рибну торгівельну компанію, Миколаївське морське агентство, Рибогосподарський експедиційний центр, Селекційно-генетичний центр з рибництва «Поділля», Південний науково-дослідний інститут морського рибного господарства та океанографії («ПівденНІРО»), Служби капітанів та директорів Керченського та Севастопольського морських рибних портів.

Крім того, триває конкурс на заміщення посад начальників управлінь охорони, використання і відтворення водних біоресурсів та регулювання рибальства в Запорізькій та Івано-Франківській областях, заступників начальників аналогічних управлінь у Волинській та Запорізькій областях.

На роботу в основному складі територіальних органів рибоохорони Держрибагентство також запрошує учасників АТО. Для військовослужбовців планують організувати фахове навчання.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати