02 серпня 2021, 13:10

Держпродспоживслужба та Комісія з азартних ігор контролюватимуть виконання законодавства про рекламу

Пресслужба КМУ

Держпродспоживслужба та Комісія з регулювання азартних ігор та лотерей домовилися про співпрацю. Вони разом контролюватимуть виконання вимог законодавства про рекламу азартних ігор. Відповідний меморандум підписали Голова Держпродспоживслужби Владислава Магалецька та Голова Комісії з регулювання азартних ігор та лотерей Іван Рудий.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ФДМУ направить до Уряду пропозицію стартової ціни заводу «Більшовик» у сумі 1,39 млрд грн"

Про це повідомляє пресслужба КМУ. 

«Це питання є надзвичайно чутливим для багатьох українських родин. Тому так важливо, щоб реклама азартних ігор була виключно в рамках, визначених законом. Співпраця з профільною комісією допоможе нам бути більш ефективними в здійсненні такого контролю», - зазначила Владислава Магалецька.

Сторони домовилися про співпрацю в напрямку забезпечення контролю за виконанням вимог законодавства про рекламу азартних ігор рекламодавцями, виробниками та розповсюджувачами реклами.

В рамках меморандуму відбуватиметься обмін інформацією та досвідом у сферах діяльності сторін. Крім того, сторони спільно працюватимуть над розробленням проєктів нормативно-правових актів, що стосуються предмету меморандуму, та їх подальшим впровадженням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати