23 червня 2022, 19:12

Депутати Київської міської ради спростили умови оренди комунального майна для сил безпеки та оборони України

Пресслужба КМР

Депутати Київської міської ради спростили умови оренди для сил безпеки та оборони України, які розміщені в будівлях комунальної власності територіальної громади міста Києва, з метою забезпечення їх безперебійної роботи та повноцінного функціонування.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В Києві на час дії воєнного стану заборонили рух транспортних засобів, в яких відсутні шумопоглиначі"

Про це повідомляє пресслужба КМР.

Такі рішення були прийняті на пленарному засіданні ІІ сесії Київської міської ради ІХ скликання більшістю депутатів.

За словами депутата Київської міської ради Михайла Присяжнюка, у воєнний час залучено весь потенціал держави та суспільства з використанням усіх наявних сил і засобів задля стійкого опору агресору. 

«Збройні Сили України, військові формування, правоохоронні та розвідувальні органи, державні органи спеціального призначення з правоохоронними функціями та сил цивільного захисту виконують спецзавдання та забезпечують безпеку та оборону нашої держави. Всі ці структури необхідно включити до відповідних переліків єдиних майнових комплексів комунальних підприємств та нерухомого майна з метою оперативного їх розміщення на період воєнного стану і протягом місяця після його припинення або скасування. Також варто встановити додаткову умову щодо термінів дії договорів, укладених з силами безпеки та оборони. Ми маємо створити комфортні умови для розміщення сил оборони, забезпечити їх безперебійну роботу та повноцінного функціонування задля ефективного опору та боротьби з ворогом», – зазначив Михайло Присяжнюк.

Депутат додав, що також необхідно встановити силам безпеки та оборони, які розміщені на площах комунальної власності територіальної громади міста Києва, оренду плату в розмірі 1 грн на період воєнного стану та протягом місяця після його припинення або скасування.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати