06 жовтня 2023, 18:10

ДБР затримало прокурора на хабарі у 10 тисяч доларів за перекваліфікацію статті обвинуваченому

Пресслужба ДБР

Працівники ДБР у взаємодії з СБУ та Офісом Генерального прокурора затримали на хабарі прокурора Лівобережної окружної прокуратури міста Дніпра. Він вимагав хабар від родини обвинуваченого за зміну кваліфікації статей на більш "м’які".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Українські та молдовські правоохоронці затримали замовника вбивства бізнес-подружжя"

Про це повідомляє пресслужба ДБР.

В одному з районних судів розглядався обвинувальний акт щодо чоловіка, який обвинувачується у шахрайстві, підробленні та збуті документів, штампів, печаток тощо. Прокурор представляв на судовому розгляді сторону обвинувачення.

Замість виконання покладених державою обов’язків посадовець "вийшов" на батька підсудного. Під час зустрічі прокурор запропонував родичу за 10 тисяч доларів змінити обвинувачення на менш тяжкий злочин. Це давало можливість загалом звільнити підсудного від кримінальної відповідальності.

Правоохоронці затримали прокурора відразу після отримання всієї суми хабаря. Наразі проводяться невідкладні слідчі дії за місцем проживання прокурора та у приміщенні Лівобережної окружної прокуратури м. Дніпра.

Йому повідомлено про підозру у вимаганні та одержанні неправомірної вигоди службовою особою, яка займає відповідальне становище (ч. 3 ст. 368 КК України).

Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 10 років з конфіскацією майна.

Тривають слідчі дії. Процесуальне керівництво здійснює Офіс Генерального прокурора України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати