14 лютого 2024, 12:04

ДБР: Суд стягнув у дохід держави активи російського олігарха Івана Саввіді

Пресслужба ДБР

Вищий антикорупційний суд задовольнив позов Мін'юсту, підготовлений за матеріалами ДБР, та стягнув у дохід держави 100% корпоративних акцій ПрАТ "Пентопак" та дочірнього підприємства "Атлантіс-Пак Україна", фактичним кінцевим власником яких є російський олігарх Іван Саввіді. Про це повідомила пресслужба ДБР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "За держзраду судитимуть очільника так званого "верховного суду Криму": що відомо".

За інформацією ДБР, олігарх є не лише російським підприємцем грецького походження, який має тісний зв’язок із владою рф, а і причетний до антиукраїнської діяльності та після початку повномасштабної агресії зі сторони рф неодноразово надавав благодійну допомогу так званій "днр".

"Раніше під час розслідування Державним бюро розслідувань ці активи, а також комплекс нежитлових приміщень, кошти на банківських рахунках на загальну суму 23,4 мільйона гривень та 345 тис. доларів США, а також транспортні засоби були арештовані й передані в управління АРМА"– йдеться в повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати