11 червня 2024, 12:10

ДБР повідомило про підозру посадовцям ДСНС, які закупили комп’ютери за завищеними цінами: деталі

Пресслужба ДБР

Працівники ДБР у взаємодії з СБУ повідомили про підозру начальнику одного з підрозділів ДСНС України та начальнику відділу цього підрозділу, які закупили комп’ютерне обладнання за завищеними цінами. Про це повідомила пресслужба ДБР.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДБР викрило систему катування в’язнів в українських колоніях".

У жовтні 2022 року підрозділом ДСНС було оголошено тендер на 2050 комплектів персональних комп’ютерів на понад 44 млн грн. Закупівля проводилася через аукціон, на який заявку подало лише одне підприємство.

"Посадові особи ДСНС не дослідили ринкову вартість комп’ютерної техніки та оголосили переможцем підприємство, яке продавало комп’ютери на 30% вище ринкової вартості. Висновками експертиз підтверджується проведення закупівлі комп’ютерного обладнання за завищеними цінами та спричинення збитків на суму понад 14 млн грн"– ідеться в повідомленні.

Посадовцям ДСНС повідомлено про підозру у службовій недбалості (ч. 2 ст. 367 КК України). Санкція статті передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 5-и років.

Наразі перевіряється причетність інших осіб до кримінального правопорушення.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати