18 лютого 2020, 18:03

CMS виступила юридичним радником Групи терміналів ТІС у зв'язку з приходом DP World в Україну

CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang

Київський офіс CMS Cameron McKenna Nabarro Olswang радий оголосити про надання Групі терміналів ТІС юридичних консультацій з питань англійського та українського права у зв'язку з угодою зі створення спільного підприємства з одним з найбільших в світі портових операторів DP World, в результаті якої DP World вперше безпосередньо виходить на український ринок. В рамках угоди DP World погодився придбати контроль в ТІС-Контейнерний Термінал – найбільш сучасному і глибоководному контейнерному терміналі в українському чорноморському порту Южний. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "НБУ: Обсяги депозитів зростають попри зниження ставок".

До складу команди CMS під керівництвом Тетяни Довгань (партнера з корпоративного права/M&A) та Грема Конлона (керуючого партнера київського офісу) увійшли Віталій Майнарович, Діана Писаренко, Мар'яна Саєнко, Денис Гаценюк, Ольга Белякова, Наталія Наконечна, Микола Гелетій, Олександр Ситник, Ольга Шенк і Владислав Курилко (всі з київського офісу), а також Крістіан Дельгадо (Амстердам).

Тетяна Довгань прокоментувала: «Ми дуже пишаємося тим, що наш давній клієнт встановив партнерські відносини з ще одним ключовим глобальним гравцем, і були дуже раді представляти їх інтереси у зв'язку з ще однією видатною інфраструктурною угодою в Україні, яка безумовно є позитивним сигналом для іноземних інвесторів, які розглядають можливості інвестування в Україну.  Ця угода ще раз підтверджує, що стратегічним пріоритетом нашої юридичної практики є супровід складних і комплексних угод M&A, а також свідчить про наші унікальні галузеві знання і можливості виконувати міжнародну трансакційну роботу із київського офісу».

Грем Конлон прокоментував: «Це третя велика угода зі створення спільного підприємства, в зв'язку з якою ми в CMS виступили юридичним радником нашого клієнта за останній час, і безумовно - одна з найбільш великих та важливих угод в сфері портової інфраструктури в Україні».

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати