05 квітня 2021, 19:05

Британська юрфірма Freshfields: жінки заробляють більше, ніж чоловіки

Жінки, які працюють у Freshfields Bruckhaus Deringer, отримують більшу середню заробітну плату, ніж чоловіки. Наразі дуже мало англійських юркомпаній досягли такого результату, згідно з даними, опублікованими Magic Circle Law Firms. Повідомляє британський юридичний журнал The Law Society Gazette.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Причини гендерної нерівності на керівних юрпосадах: новий проєкт англійських адвокатів"

Звіт про розрив у оплаті праці у Freshfields за 2020 рік показав, що раніше в середньому чоловіки отримували на 3,8% більше, проте тепер різниця заробітної плати змінилася на користь жінок – вони стали отримувати на 1,1% більше.

Серед партнерів середній гендерний розрив оплати праці зменшився на 8% і зупинився на рівні 2,4%. Стосовно етнічної приналежності, Freshfields повідомив, що загальна різниця у зарплаті серед усіх працівників становить 59,5%, порівняно з 66,4% у 2019 році. Близько 21% британських партнерів та службовців на момент запису даних належали дотемношкірих, азіатських та національних меншин (BAME). Компанія заявила, що має відносно невелику кількість старших партнерів BAME і хоче подвоїти їхню кількість у фірмі до 2026 року.

На початку цього місяця фірма під керівництвом своєї першої жінки-старшого партнера Джорджії Доусон  оголосила амбіційні цілі щодо збільшення різноманітності, пообіцявши, що жінки будуть займати щонайменше 40% керівних ролей до 2023 року.

У компаніях Slaughter та May розбіжність в оплаті праці зросла з 16,2% до 17,1%. Однак загальний розрив у заробітній платі працівників та партнерів знизився з 66,4% до 63,4%. Щодо  етнічної приналежності, то фірми зафіксували загальну різницю в оплаті у розмірі 50,8% порівняно з 54,1% минулого року. У своїх звітах Slaughter та May сказали, що почали впроваджувати гнучкий  графік роботи після пандемії: «Наш підхід є гендерно нейтральним і не обмежується лише жінками, тож ми очікуємо, що це матиме позитивний вплив на батьків, які працюють».

Компанії Linklaters, Eversheds Sutherland, Hogan Lovells, Clifford Chance та Clyde & Co також готують свої звіти про різницю в оплаті праці, адже всі англійські роботодавці повинні подати відповідну інформацію до 5 жовтня 2021 року.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати