Міністерство закордонних справ України запроваджує систему оцінки бізнесом якості роботи закордонних дипломатичних установ України на економічному напрямку.
![]() |
Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час! |
Читайте також: "В Україні прийнято першу в історії Стратегію публічної дипломатії"
Про це повідомляє пресслужба МЗС.
«Відтепер українські підприємства можуть заповнити анкету для надання детального відгуку про роботу посольства чи консульства України в економічній сфері», – повідомив заступник міністра закордонних справ України (CDTO) Дмитро Сенік.
Дмитро Сенік нагадав, що у 2020 році міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба запровадив ключові показники ефективності для закордонних дипломатичних установ у сфері економічної дипломатії, а влітку 2021 року будуть підбиті перші підсумки роботи за KPІ для удосконалення роботи МЗС на цьому напрямі.
«KPI базуються на конкретних заходах посольств чи консульств з метою сприяння українському експорту, відкриття нових ринків, залучення іноземних інвестицій, популяризації туристичного потенціалу України. Але ми також розглядаємо роботу дипломатичних установ на економічному напрямку як сервіс для українських експортерів. А сервіс не може існувати без отримання та аналізу зворотного зв’язку від клієнта. Переконаний, що лише клієнтоорієнтований підхід може бути успішним та стійким у довгостроковій перспективі», – зазначив Дмитро Сенік.
Як пояснив український дипломат, форма для оцінювання була створена в рамках діяльності Ради експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ). Вона доступна за посиланням на сайті МЗС.
Представники бізнесу мають можливість оцінити якість та оперативність опрацювання своїх запитів за 10-бальною шкалою. Також експортери можуть поділитися з МЗС враженнями від співпраці з дипломатичною установою та надіслати пропозиції щодо покращення роботи з просування економічних інтересів України..
Рада експортерів та інвесторів при МЗС України (РЕІ) – майданчик, на якому МЗС акумулює інформацію про інвестиційні та торговельні можливості з усього світу, а також сприяє налагодженню ділових контактів між українськими експортерами та імпортерами за кордоном.