20 червня 2022, 18:21

Безоплатна правова допомога: курс на дистанційне консультування

Координаційний центр з надання правової допомоги

Дедалі більше українців надають перевагу отриманню правових консультацій та роз’яснень телефоном або через онлайн-сервіси системи з надання безоплатної правової допомоги. Минулого року 21% клієнтів системи з надання безоплатної правової допомоги телефонували до контактного центру за номером 0 800 213 103. Цього року перевагу телефонному спілкуванню віддали 25% клієнтів. Враховуючи зростання попиту саме на телефонні консультації, постало питання – як далі розвивати єдиний контактний центр системи БПД.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Як війна змінила правові проблеми та потреби людей у земельній сфері"

Дзвінок до контактного центру системи БПД 0 800 213 103 в умовах воєнного стану для громадян України став швидким і простим способом отримати правову інформацію та підтримку.

«З 24 лютого 2022 року, коли росія вдерлася на територію нашої держави, юристи контактного центру системи з надання  безоплатної правової допомоги за номером 0 800 213 103 опрацювали понад 80 тис. дзвінків станом на 15 червня . Це у 1,5 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року», – розповіла начальниця управління забезпечення доступу до правової допомоги Координаційного центру з надання правової допомоги Наталія Марчук.

Якщо минулого року кожен п’ятий клієнт, який звертався до системи БПД за консультаціями та роз’ясненнями, робив це телефоном, то цього року – кожен четвертий.

бпд

«Можемо зробити висновок, що клієнт обирає формат отримання правової інформації, при якому не потрібно фізично добиратися до бюро правової допомоги. Заощаджуючи свій час, піклуючись про власну безпеку, все більше людей обирають дистанційний спосіб проконсультуватися з юристом», – зазначила начальниця відділу «Південна міжрегіональна платформа професійного розвитку та інновацій» Координаційного центру з надання правової допомоги Анастасія Арцимович.

Все більшій кількості клієнтів стає зручніше зателефонувати, ніж особисто зустрічатися з юристом. Це заощаджує їм час і кошти на дорогу до бюро правової допомоги, не потрібно записуватися на прийом до юриста на певну годину, а можна отримати консультацію тоді, коли зручно.

«Робота консультантів «гарячої лінії» системи БПД впродовж трьох останніх місяців продемонструвала, що контактний центр в перспективі може стати єдиним фронт-офісом системи з надання безоплатної правової допомоги та основною первинною точкою доступу до отримання правової допомоги. І як раз злагоджена взаємодія контакт-центру з центрами та бюро правової допомоги на місцях і може забезпечити дотримання клієнтоорієнтованого підходу в організації надання правової допомоги системою БПД», – переконана Анастасія Арцимович.

Зважаючи на значне збільшення дзвінків, до двох постійних команд консультантів регіональних центрів з надання БВПД у Чернівецькій та Сумській областях долучилися їхні колеги з інших регіонів України. Для юристів, які консультують клієнтів за номером 0 800 213 103, проводиться навчання з розвитку навичок комунікації, зокрема, телефоном. Консультанти дізнаються про важливі правила та рекомендації у комунікації, які допомагають їм просто і лаконічно донести клієнтам складні юридичні речі.

Дзвінки на номер 0 800 213 103 зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні.

Номер для дзвінків з-за кордону: +38 (044) 363 10 41 (вартість дзвінка з-за кордону за тарифами вашого оператора зв’язку).

Юристи працюють на лінії щодня з 08:00 до 19:00.

Усі сервіси системи з надання безоплатної правової допомоги.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати