01 жовтня 2020, 17:05

Бери участь у XIV Форумі з корпоративного права АПУ

АПУ

Коли: 22-23 жовтня, 11:00 – 14:00. Де: онлайн. Реєстрація: за посиланням.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Форум з корпоративного праваАсоціація правників України запрошує вас взяти участь у XIV Форумі з корпоративного права, який цього року відбудеться 22-23 жовтня онлайн.

Щорічний форум Асоціації правників України з корпоративного права – це майданчик для професійної дискусії та обміну думками між провідними експертами та представниками влади. Тут можна актуалізувати знання корпоративного законодавства, проаналізувати останні зміни, ознайомитись із кращими кейсами правозастосування у галузі та нюансами розв’язання корпоративних конфліктів.

22-23 жовтня  форум проходитиме у форматі панельних дискусій, участь в яких братимуть представники органів влади, бізнесу та лідери думок. Крім цього подія транслюватиметься онлайн, тож кожен бажаючий зможе взяти участь.

Серед тем для обговорення: останні зміни корпоративного законодавства, корпоративне управління, М&A та корпоративні договори, корпоративне структурування.

Детальніше ознайомитися з програмою заходу можна за посиланням.

За додатковою інформацією щодо заходу та можливостей партнерства звертайтесь, будь ласка, до Секретаріату АПУ за тел.: +380 (44) 492-88-48, e-mail: forum@uba.ua. Контактна особа – Вікторія Доценко.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати