16 травня 2022, 9:45

БЕБ забезпечило накладення арешту на автомобілі вартістю понад 200 млн грн

Пресслужба БЕБ

Співробітники БЕБ, за процесуального керівництва прокурорів Офісу генерального прокурора, у межах кримінального провадження викрили службових осіб низки підприємств в умисному ухиленні від сплати податків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У чат-боті БЕБ можна повідомити про приховані активи рф і незаконний обіг підакцизних товарів"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Встановлено, що в період 2021-2022 років службові особи українського товариства з іноземними інвестиціями, яке є імпортером та офіційним дистриб’ютором автомобільної та іншого роду техніки виробництва республіки білорусь, за попередньою змовою з декількома підприємствами-дилерами здійснили передачу автомобілів.

При цьому, часткове відчуження транспортних засобів у кількості 47 одиниць автомобільної техніки, загальною вартістю близько 105 млн грн., відбувалося шляхом підписання лише актів прийому-передачі без належного відображення проведених господарських операцій у податковому та бухгалтерському обліку.

У результаті використання такої схеми, підприємці ухилилися від сплати податків на понад 10 млн грн.

У межах кримінального провадження, за результатами санкціонованих обшуків, ухвалою суду накладено арешт на 158 одиниць автомобілів та спецтехніки, орієнтовною вартістю 220 млн грн., а також на рахунки українського товариства.

Досудове розслідування триває.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати