17 квітня 2024, 13:10

БЕБ викрило компанію, що завозила нові речі під виглядом секонд-хенду та ухилилась від сплати понад 7,5 млн грн мита

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області викрили компанію в ухиленні від сплати митних платежів в великих розмірах. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "ДБР: Ексвисокопосадовці Міноборони, які закупали неякісну амуніцію для військових, постануть перед судом"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Слідством встановлено, що компанія під час імпорту іноземних товарів подала до органів Держмитслужби України документи щодо ввезення на митну територію України вживаного одягу вагою понад 16 тонн. Однак не відобразила відомості стосовно приблизно 34 тис. нових речей. 

Таким чином держаний бюджет недоотримав понад 7,5 млн грн митних платежів.

Наразі детективи ТУ БЕБ у Львівській області проводять огляд на території одного із пунктів пропуску Львівської митниці. Вже вилучено та арештовано 34 тис. одиниць нового одягу та взуття.

Досудове розслідування за ч. 2 ст. 212 Кримінального Кодексу України триває, встановлюється повне коло осіб причетних до незаконної діяльності. Досудове розслідування розпочато за повідомленням працівників Львівської митниці. Процесуальне керівництво – прокурори Львівської обласної прокуратури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати