19 квітня 2024, 18:55

БЕБ скерувало до суду справу щодо незаконного використання товарного знаку всесвітньовідомої компанії

Пресслужба БЕБ

Детективи Територіального управління БЕБ у Львівській області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні щодо незаконного використання знаків для товарів, що належать всесвітньовідомій компанії.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Комунальне підприємство має відшкодувати майже 80 000 грн збитків власнику автомобіля, на яке впало дерево"

Про це повідомляє пресслужба БЕБ.

Встановлено, що впродовж 2022-2023 років група осіб продавала бездротові навушники різних моделей з маркуванням відомого бренду електроніки видаючи їх за оригінал. Рекламували свої підроблені товари у соціальних мережах, доставку здійснювали за допомогою поштових сервісів.

Такі незаконні дії завдали понад 1,2 мільйона гривень матеріальної шкоди компанії. На стадії досудового розслідування детективи БЕБ вже забезпечили відшкодування підозрюваними завданих компанії збитків у повному обсязі.

Наразі згаданим особам оголошено про підозру за ч. 2 ст. 229 (незаконне використання знаків для товарів та послуг) Кримінального Кодексу України. Досудове розслідування триває.

Оперативний супровід здійснювали співробітники управління протидії кіберзлочинам у Львівській області Департаменту кіберполіції Національної поліції України. Процесуальне керівництво - прокурори Львівської обласної прокуратури.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати