15 липня 2021, 13:46

Базовий законопроєкт про Дія City схвалено у другому читанні

Пресслужба ВРУ

Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроєкт № 4303 "Про стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні". 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Спецрежим оподаткування резидентів Дія Сіті: прийнято за основу законопроєкт"

Про це повідомляє пресслужба ВРУ. 

Закон визначає організаційні, правові та фінансові засади функціонування правового режиму Дія Сіті, що запроваджується з метою стимулювання розвитку цифрової економіки в Україні шляхом створення сприятливих умов для ведення інноваційного бізнесу, розбудови цифрової інфраструктури, залучення інвестицій, а також талановитих спеціалістів.

Згідно із Законом, "відносини щодо набуття та втрати статусу резидента Дія Сіті, відносини за участю резидента Дія Сіті та щодо участі у статутному капіталі резидента Дія Сіті регулюються Конституцією України, Цивільним кодексом України, цим Законом, законами України, що визначають особливості оподаткування резидентів Дія Сіті, іншими законами та підзаконними нормативно-правовими актами, а також міжнародними договорами, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України".

Законом встановлено, "якщо міжнародним договором України, згода на обов’язковість якого надана Верховною Радою України, встановлено інші правила, ніж передбачені цим Законом, застосовуються правила міжнародного договору України".

Закон визначає загальні засади правового режиму Дія Сіті, якими є свобода діяльності, невтручання, презумпція правомірності діяльності резидентів Дія Сіті, стабільність, формальний характер процедури набуття статусу резидента Дія Сіті, добровільність резидентства в Дія Сіті тощо.

Закон встановлює:

  • строк та гарантії стабільності правового режиму Дія Сіті;
  • статус резидента Дія Сіті;
  • вимоги до резидента Дія Сіті.
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати