16 березня 2023, 10:37

Baker McKenzie обрали керуючих партнерів київського офісу

Baker McKenzie

Baker McKenzie повідомляє про обрання Сергія Чорного та Вячеслава Якимчука керуючими партнерами київського офісу. Вячеслав Якимчук займає цю керівну посаду після Сергія Піонтковського, який був керуючим партнером з 2010 року. Сергій Піонтковський залишається керівником практики в галузі нерухомості київського офісу, повідомили в Baker McKenzie.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Baker McKenzie повідомляє про призначення двох радників та 10 старших юристів".

Сергій Чорний є керуючим партнером київського офісу Baker McKenzie з 2010 року та очолює практику банківського права, фінансового права та ринків капіталу. Сергій спеціалізується переважно на міжнародному кредитуванні, структурованому фінансуванні, сек’юритизації, ринках боргового капіталу та реструктуризації заборгованості. Він займає високі позиції в різних галузях права в рейтингах провідних міжнародних та українських юридичних довідників, в тому числі в Chambers Global, Chambers Europe, The Legal 500 EMEA та IFLR1000. Сергій приєднався до команди фірми у 1993 році, а у 1998 році став партнером.

Вячеслав Якимчук очолює практику корпоративного права та трансакцій зі злиття та поглинання (M&A) та практику прямих інвестицій київського офісу фірми з 2008 року. Вячеслав є досвідченим фахівцем із M&A трансацій в Європі та має значний досвід роботи у сфері прямого інвестування та на ринку акцій. Його основними клієнтами є промислові компанії та компанії із сектору технологій, медіа та телекомунікацій. Вячеслав визнаний провідним фахівцем в галузях корпоративного права, M&A трансакцій та ринків капіталу згідно з рейтингами видань Chambers, IFLR1000 та Legal500. Вячеслав є частиною команди Baker McKenzie вже 18 років, а партнером став у 2008 році.

Як зазначається, у 2022 році Baker McKenzie відзначила 30-ту річницю своєї діяльності в Україні. Київський офіс продовжує працювати за безпрецедентних умов воєнного стану та надавати послуги українським та закордонним клієнтам.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати