02 травня 2022, 18:09

Asters захистила інтереси ПриватБанку у спорі на суму 152 млн грн щодо права власності на офісну будівлю

Asters

Asters захистила інтереси ПриватБанку, найбільшого за розмірами активів українського банку, у суді апеляційної інстанції у спорі щодо права власності на будівлю головного офісу клієнта у місті Дніпро.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Asters — новий член Українського клубу аграрного бізнесу"

У листопаді 2020 року господарський суд Дніпропетровської області задовольнив позов компанії, пов'язаної з колишніми власниками та топ-менеджментом банку. Суд скасував право власності ПриватБанку на офісну будівлю, яка перейшла у його власність за три місяці до націоналізації, в результаті стягнення на іпотечне майно для погашення заборгованості за кредитом особи, пов’язаної з колишніми власниками банку.

25 квітня 2022 року Центральний апеляційний господарський суд скасував рішення суду першої інстанції, відмовив позивачу у задоволенні позовних вимог у повному обсязі, чим підтвердив законність права власності на будівлю загальною вартістю понад 152 млн. грн.

Над справою працювала команда судової практики Asters у складі партнера Андрія Пожидаєва та старшого юриста Олексія Ананійчука.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати