19 травня 2015, 10:31

Астерс та EY провели семінар, присвячений угодам про розподіл продукції в Україні

ЮФ "Астерс"

14 травня 2015 р. відбувся спільний семінар міжнародної компанії EY та юридичної фірми "Астерс" на тему "Угоди про розподіл продукції в Україні: реалії сьогодення та перспективи" для керівників та провідних фахівців приватних та державних нафтогазових компаній.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Про це «Юридичній Газеті» повідомили у прес-службі ЮФ «Астерс»

На семінарі мова йшла про основні юридичні та податкові переваги угод про розподіл продукції ("УРП") та практичні аспекти переоформлення спеціальних дозволів на користування надрами та договорів про спільну діяльність ("ДСД") в УРП. В семінарі взяли участь близько 35 представників провідних учасників  нафтогазового сектору.

Радник Астерс Ярослав Петров висвітлив юридичні аспекти УРП та їх переваги, а саме: свободу договору та розширення прав надрокористувача; збільшення строку користування надрами та "наскрізні" спеціальні дозволи; сприяння держави в отримані дозвільних документів; ціноутворення та розпорядження вуглеводнями; захист інвестицій та вирішення спорів в міжнародному арбітражі.

Альберт Сич, партнер та керівник юридичної практики EY, та Ірина Калита, директор податкового відділу EY, розповіли про переваги УРП у сфері оподаткування, валютного контролю, імпортно-експортних операції за УРП, зокрема окресливши питання можливості оптимізації ставок рентної плати; автоматичного бюджетного відшкодування ПДВ; компенсації витрат інвесторів; пільг у сфері валютного контролю та щодо здійснення експортно-імпортних операцій; гарантії "стабілізації" законодавства.

Також організатори зупинились на питанні переоформлення спеціальних дозволів та ДСД в УРП, зокрема на процедурі переоформлення, недоліках процедури та необхідності внесення змін до ЗУ "Про угоди про розподіл продукції", можливості врахування "історичних" витрат після переоформлення спеціальних дозволів та ДСД в УРП та організаційних питаннях укладення УРП. До обговорення цих проблем долучився також Володимир Ігнащенко, експерт з питань УРП. Не залишилися без уваги та обговорення і питання структурування "переоформлених" УРП.

Після завершення основної програми семінару відбулася активна дискусія між всіма учасниками заходу.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати