14 січня 2020, 14:15

Астерс оголошує про підвищення чотирьох юристів до радників

Астерс рада повідомити про підвищення Ольги Лепіхіної, Катерини Олійник, Антона Сінцова та Олександра Волкова до радників з 1 січня 2020 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


В Ольги Лепіхіної більше 10 років досвіду роботи у провідних міжнародних та українських юридичних фірмах. Ольга здобула диплом магістра права з відзнакою у Національному університеті "Києво-Могилянська академія".

Ольга Лепіхіна консультує українських та іноземних клієнтів щодо різноманітних комплексних питань сімейного та спадкового права, включно з програмами сурогатного материнства. Ольга бере активну участь в розробці та удосконаленні законодавства, а також виступає з експертними коментарями у провідних українських та міжнародних ЗМІ.

Катерина Олійник володіє понад 15-річним досвідом роботи у провідних юридичних фірмах України та у якості юрисконсульта. Вона отримала диплом магістра Інституту міжнародних відносин КНУ ім. Т. Шевченка.

Катерина надає консультації українським та міжнародним клієнтам найвищого рівня щодо питань банківського та фінансового права, ринків капіталу, проектного фінансування та реструктуризації. Серед її клієнтів – ЄБРР, Irish Bank Resolution Corporation Limited (IBRC), Ощадбанк, Альфа-Банк (Україна) тощо.

Антон Сінцов має понад 10-річний досвід роботи у найкращих українських юридичних фірмах. До того він працював у правоохоронних органах України. Антон здобув диплом магістра права з відзнакою у Київському національному університеті ім. Т. Шевченка.

Антон представляє іноземних і українських клієнтів в цивільних, господарських та адміністративних судах всіх інстанцій. Він надає консультації з питань комерційного та цивільного права, банкрутства та стягнення заборгованості, а також експорту та імпорту товарів і послуг. Антон Сінцов також консультує з питань торгівлі та участі в торговельних розслідуваннях.

В Олександра Волкова понад 12 років досвіду роботи в українських юридичних фірмах найвищого рівня. Він отримав диплом магістра права Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого та диплом магістра права (LL.M) Інституту вирішення спорів Страуса Університету Пеппердіна (Малібу, США). Олександр отримав свідоцтво адвоката в Україні та штаті Нью-Йорк (США).

Олександр спеціалізується в галузі міжнародного комерційного, інвестиційного та спортивного арбітражу та міжнародних судових спорів. Він представляє як державні органи, так і приватні компанії у численних арбітражних справах за правилами ICC, SCC, ICSID, JAMS, AAA, ICAC та має досвід розгляду спорів, пов'язаних з контрактами FIDIC.

"Ці підвищення – це визнання високих заслуг нових радників, які є провідними експертами у своїх практиках і зробили значний внесок в успіх нашої фірми", ­– коментує старший партнер Астерс Армен Хачатурян. "Юристи, які отримали підвищення, продемонстрували високий рівень відданості місії та клієнтам фірми, а також визначні професійні та лідерські якості. Астерс завжди цінує внесок своїх кращих талантів в успіх фірми та надає їм всесторонню підтримку у їхньому кар'єрному зростанні".

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати