19 квітня 2021, 11:29

Астерс надала консультації Smart Holding щодо завершеної угоди з продажу Unex Bank

Астерс

Астерс діяла в якості юридичного радника Withine Investments LTD (Кіпр), дочірньої компанії Smart Holding (однієї з найбільших промислово-інвестиційних груп України), щодо завершеного 15 квітня 2021 року продажу 100% акцій  у АТ "ЮНЕКС БАНК" компанії Dragon Capital Investments Limited (Кіпр) та Івану Світеку.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Астерс першою з українських юридичних фірм створює Nordic Desk"

Договір купівлі-продажу 100% акцій АТ "ЮНЕКС БАНК" було підписано у грудні 2020 року. Сума угоди не розголошується.

Юридичний супровід проєкту включав, зокрема, участь в підготовці договору купівлі-продажу акцій та інших документів щодо угоди, а також координацію процедур укладення та закриття угоди.

Над проєктом працювала команда практики банківського та фінансового права Астерс у складі старшого партнера Армена Хачатуряна та старшого юриста Максима Терещука.

Smart Holding – одна з найбільших промислово-інвестиційних груп України. Інтереси Smart Holding зосереджені в галузях, які є ключовими для економіки країни. Підприємства Smart Holding інвестують в об'єкти сфери гірничо-металургійного та нафтогазового комплексів, банківського сектору, сільського господарства, суднобудування та нерухомості.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати