30 березня 2015, 13:03

Асоціація правників України формує пропозиції щодо реформування ДФС

Асоціація правників України

Асоціація правників України запрошує усіх охочих висловити свій погляд на реформування Державної фіскальної служби (ДФС) як органу, що безпосередньо взаємодіє із платниками податку, дії та рішення якого зачіпають їх права та охоронювані законом інтереси. Про це повідомляє офіційний сайт АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Кабінет міністрів України розробляє план реформування ДФС, яка буде підпорядкована Міністерству фінансів. План, зокрема, передбачає зміни структури керівництва і територіальних управлінь, модернізацію автоматичних систем, оновлення складу працівників. АПУ, як провідна організація юристів України, не може стояти осторонь від цього процесу. Тому пропонуємо висловити свої думки з реформування Державної фіскальної служби», - зазначається у повідомленні організації.

У зв’язку з цим, асоціація правників України пропонує громадськості висловити конкретні пропозиції щодо реформування фіскального органу, спрямовані на зменшення корупції, витрат на утримання органу, підвищення довіри платника податку до державної структури тощо.

Серед пропозицій, зокрема, можуть бути питання (ідеї, напрацювання) щодо порядку формування органів ДФС, способу нагляду за роботою державної фіскальної служби, шляхи організації атестації співробітників (внутрішній чи зовнішній), впровадження обґрунтованого порядку розгляду скарг, в тому числі на податкові повідомлення-рішення, а також запровадження практики індивідуальної відповідальності посадових осіб фіскального органу за неправомірні дії за конкретні порушення прав платників податків.

Пропозиції пропонується надсилати до середи, 1 квітня (включно) на пошту: komitet@uba.ua.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати