17 червня 2022, 12:09

АПУ запрошує долучитися до експертної групи для допомоги GAN UTF у зборі інформації щодо воєнних злочинів рф

АПУ

Асоціація правників України (АПУ) підтримує зусилля Global Accountability Network Ukraine Task Force (GAN UTF) щодо збору з відкритих джерел доказів воєнних злочинів, злочинів проти людяності та геноциду, які вчиняються російською федерацією (рф) в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Правників запрошують долучитися до юридичного супроводу жертв сексуального насильства з боку окупантів"

10 червня 2022 року відбулася презентація Звіту Global Accountability Network Ukraine Task Force щодо воєнних злочинів, злочинів проти людяності та агресії, вчинених Російською Федерацією проти України. Ключовим гостем заходу став професор Девід М. Крейн, засновник Global Accountability Network, засновник та Головний прокурор Спеціального суду ООН у Сьєрра-Леоне. Практичний досвід професора Крейна щодо притягнення до відповідальності Чарльза Тейлора, Президента Ліберії, було покладено в основу збору доказів та обгрунтування вини вищого політично-військового керівництва російської федерації та особисто владіміра путіна за злочини в Україні.

АПУ та GAN UTF запрошують охочих долучитись до роботи щодо доповнення та оновлення Звіту.

Взяти участь у зазначеному проєкті можуть як юристи, так і представники та студенти інших спеціальностей, які володіють базовим рівнем англійської мови для безпосередньої комунікації з командою GAN UTF.

Для участі в роботі експертної групи потрібно:

  • Зареєструватись за посиланням.
  • Взяти участь у тренінгу з GAN UTF щодо пошуку та опрацювання інформації за методологією GAN UTF. Тренінг відбудеться 20 червня з 18.30 до 20.00 за київським часом. Особи, які не матимуть змоги взяти участь у тренінгу, зможуть переглянути його відеозапис і взяти участь в короткій інформаційній сесії.

Інтенсивність участі у проекті GAN UTF та кількість витраченого часу визначатимуться кожним учасником самостійно. 

За додатковою інформацією щодо заходу звертайтеся за тел.: +38 (096) 742-71-07 (WhatsApp, Telegram) або пишіть на адресу: kpyshchyk@uba.ua.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати