16 червня 2015, 13:46

АПУ підготувала пропозиції щодо змін до розділу Конституції щодо Конституційного суду

Асоціація правників України

У зв’язку з початком розгляду Конституційною Комісією питань реформування Конституції України в частині діяльності Конституційного Суду України Комітет АПУ з конституційного права, адміністративного права та прав людини підготував пропозиції щодо внесення змін до Розділу ХІІ «Конституційний Суд України», повідомляє прес-служба АПУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


«Пропозиції розроблені з урахуванням рекомендацій Венеціанської комісії та спрямовані на підвищення ефективності дії правових механізмів охорони Конституції України, захист конституційних прав та свобод людини», - зазначила член Комітету з конституційного права, адміністративного права та прав людини, заслужений юрист України Альона Шуліма.

«Асоціація правників України вважає, що вдосконалення конституційно-правового регулювання діяльності єдиного органу конституційної юрисдикції є не менш важливим, ніж реформування конституційних засад правосуддя. Запровадження, зокрема, такого інституту, як конституційна скарга має стати додатковою гарантією захисту конституційних прав та свобод людини», - повідомив член Правління АПУ Олександр Ільков.

Підготовлені пропозиції передані членам АПУ, які представлені в Конституційній комісії, а саме Володимиру Кравчуку та Вікторії Пташник.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати