20 травня 2015, 11:26

Апеляційний суд Київської області залишив Лозінського в колонії

Прес-служба Генеральної прокуратури України

Апеляційний суд Київської області розглянув апеляційну скаргу колишнього народного депутата Володимира Лозінського та його захисту та відмовив у її задоволенні. Таким чином, В. Лозінському скасовано заміну невідбутої частини покарання більш м’яким, повідомляє прес-служба Генеральної прокуратури України.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Як ідеться у повідомленні, у березні 2015 року керівництвом Бориспільської ВК № 119 до суду направлено клопотання засудженого В. Лозінського про заміну йому невідбутої частини покарання більш м’яким у виді виправних робіт (ст. 82 КК України).

З огляду на викладене, за дорученням прокуратури Київської області, управлінням Державної пенітенціарної служби України в місті Києві та Київській області проведено службове розслідування щодо дотримання адміністрацією Бориспільської ВК № 119 вимог законодавства при підготовці матеріалів про застосування засудженому пільги у вигляді заміни невідбутої частини покарання більш м’яким.

За результатами проведеної перевірки, наказом в.о. начальника управління ДПтС України в місті Києві та Київській області від 11.03.2015 скасовано незаконну постанову начальника Бориспільської ВК № 119 від 02.02.2015 про застосування до засудженого В. Лозінського заохочення у виді оголошення подяки.

За результатами судового розгляду при участі прокурора ухвалою Бориспільського міськрайонного суду від 02.04.2015 у задоволенні клопотання керівництва Бориспільської ВК № 119 відмовлено.

Не погоджуючись із прийнятим судом рішенням, В. Лозінський та його захисник подали апеляційні скарги на вказане рішення.

14 травня 2015 року апеляційним судом Київської області за участі працівників відділу організації участі прокурорів у кримінальному провадженні у суді прокуратури Київської області та Бориспільської міжрайонної прокуратури апеляційні скарги засудженого та його захисника розглянуто.

За результатами судового розгляду в задоволенні їхніх апеляційних скарг відмовлено, а ухвалу Бориспільського міськрайонного суду залишено без змін.
Нагадаємо, вироком Дніпровського районного суду м. Києва, ухвалою апеляційного суду м. Києва та Вищого спеціалізованого суду України з розгляду цивільних та кримінальних справ В. Лозінського засуджено за ч. 1 ст. 296, ч.1 ст. 122, ч. 2 ст. 121, ч. 1 ст. 263, 70 КК України до 10 років позбавлення волі.

Підписуйтесь на "Юридичну Газету" в FacebookTwitterTelegramLinkedin та YouTube.


0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати