30 липня 2015, 13:59

АО Arzinger завершило юридичний супровід провідного світового виробника кави та чаю

Arzinger

Адвокатське об'єднання Arzinger, у співпраці з нідерландським офісом міжнародної юридичної фірми Allen&Overy, у липні 2015 року успішно завершило роботу з юридичного супроводу Клієнта, провідної світової компанії з виробництва кави та чаю, в рамках придбання мажоритарного пакету акцій у Приватному акціонерному товаристві "Якобз Україна".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Над проектом працювали юрист практики корпоративного права та M&A Вікторія Добринська під керівництвом керуючого партнера Тімура Бондарєва.

Arzinger надавав юридичні послуги, пов'язані з супроводом закриття угоди, включаючи представництво інтересів покупця перед брокером і зберігачем цінних паперів, а також консультування з питань специфіки українського права в частині здійснення купівлі-продажу акцій.

Дана угода була частиною глобальної транзакції по злиттю кавових активів американської компанії Mondelēz International, Inc. і нідерландської D.E. Master Blenders 1753 B.V. (DEMB), за підсумками якої була створена одна з провідних кавових компаній в світі Jacobs Douwe Egberts (JDE) з оборотом понад 5 млрд. євро і маржею EBITDA на рівні 15-19%. Портфель створеної компанії буде включати в себе такі глобально відомі торгові марки, як Jacobs, Tassimo, Moccona, Senseo, L'Or, Douwe Egberts, Kenco, Pilão і Gevalia.

В Україні компанія JDE буде працювати в рамках ПрАТ "Якобз Україна", створеного в квітні 2015 року. В його портфель входять такі бренди, як Jacobs Monarch, Jacobs Monarch Millicano, Jacobs 3 в 1, Carte Noire, Carte Noire Millicano, Tassimo.

DEMB є провідною компанією, що спеціалізується на виробництві кави та чаю, займаючи лідируючі позиції на низці ринків Європи, Бразилії, Австралії і Таїланду. Її продукція, що випускається під такими відомими брендами, як Douwe Egberts, L'OR, Pilão, Senseo, Merrild, Moccona, Pickwick і Tea Forte, представлена ​​більш ніж в 45 країнах світу, як у роздрібному секторі, так і секторі громадського харчування.

Mondelēz International, Inc. є світовим лідером з виробництва снеків і кондитерських виробів, що працюють в 165 країнах. Портфель компанії включає бренди прибутковістю більше 1 мільярда доларів США, такі як печиво Oreo, LU і Nabisco, шоколад Cadbury, Cadbury Dairy Milk і Milka, жувальна гумка Trident, кава Jacobs, розчинний напій Tang.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати