27 вересня 2022, 14:46

Анжеліка Лівіцька — член робочої групи з оцінювання корупційних ризиків ДІАМ

Asters

Радниця Asters Анжеліка Лівіцька увійшла до робочої групи з оцінювання корупційних ризиків Державної інспекції архітектури та містобудування України (ДІАМ). Серед основних завдань робочої групи — ідентифікація, аналіз та визначення рівнів корупційних ризиків, а також розробка заходів впливу на них.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "Уперше в історії Європейський суд з прав людини очолить жінка"

До складу робочої групи увійшли понад 15 експертів у сферах архітектурно-будівельного контролю і нагляду, внутрішнього аудиту, запобігання та виявлення корупції тощо.

Анжеліка Лівіцька має понад 25 років досвіду роботи з питань нерухомості та будівництва, енергетики та природних ресурсів. Вона спеціалізується на українському та європейському земельному праві, проведенні юридичних аудитів, а також надає комплексний юридичний супровід будівельних проєктів. Вона представляє інтереси клієнтів у спорах щодо нерухомості, землекористування, будівництва та навколишнього середовища.

Анжеліка отримала визнання міжнародних та національних юридичних рейтингів. У 2021 році вона була відзначена як "Кращий юрист будівельної галузі" в Україні за версією щорічної премії IBUILD, організатором якої виступає Конфедерація будівельників України.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати