04 жовтня 2023, 13:43

Андрій Герус: Підготовка до опалювального сезону відбувається згідно з графіком

Пресслужба Апарату Верховної Ради України

Енергетики готують енергосистему до опалювального сезону. Через сприятливу погоду і відсутність необхідності використовувати кондиціонери або обігрівачі в енергосистемі є зараз навіть надлишок електроенергії, повідомила пресслужба Апарату ВРУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "У Комітеті ВРУ обговорили зобов'язання України щодо посилення самостійності САП".

За інформацію Міненерго, учора застосовувалися обмеження виробництва електроенергії з відновлюваних джерел енергії загальною потужністю 310 МВт.

Голова Комітету ВРУ з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрій Герус вказав, що енергетики слідують графікам накопичення енергоресурсів на складах: вугілля і газу. Ба більше, за його словами, НАК "Нафтогаз" планує проходити опалювальний сезон без імпортного газу, державна компанія планує забезпечувати потреби населення і промисловості власним видобутком.

"Початок опалювального сезону залежить від погоди: якщо буде холодніше – ОЗП розпочнеться раніше ніж 15 жовтня, як це передбачено", сказав він.

Андрій Герус зазначив, що енергетики враховують можливість посилення ракетної атаки на об’єкти енергетичної інфраструктури, зараз продовжуються роботи по їх захисту: "Масовані ракетні атаки можуть створити проблеми, зараз іде робота, щоб бути готовими до гіршого сценарію".

Водночас, щоб мінімізувати ризики та потенційні проблеми, які можуть бути під час проходження зими, населенню необхідно також підготуватись. Андрій Герус рекомендував звернути увагу на заходи щодо енергозбереження та підвищення енергоефективності житла, а власникам генераторів, зарядних станцій та пристроїв провести техогляд.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати