07 грудня 2022, 18:12

АМКУ відкрив справу через поширення непідтвердженої інформації про «лікувальні властивості води»

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України розпочав справу проти ТОВ «Аквамаркет Сервіс» та ФОП Станжура О.М. за ознаками вчинення ними порушення, передбаченого статтею 15-1 Закону України «Про захист від недобросовісної конкуренції» - поширення інформації, що вводить в оману.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ відкрив справу проти Ізмаїльського винзаводу через упаковку сидру"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Мова йде про поширення інформації щодо властивостей продукції питної води під позначенням «Моршинське джерело № 6». 

Зокрема, Комітет попередньо встановив, що зазначені суб’єкти господарювання, зокрема, у маркуванні продукції води під позначенням «Моршинське джерело № 6», повідомляють про її «виражений позитивний вплив» на функціонування людського організму. Але щодо цих фактів відсутні належні підтвердні документи, відповідні висновки компетентних органів, результат наукових досліджень, випробувань тощо. 

Також на вебсайті ТОВ «Аквамаркет Сервіс» виявлено нічим не підтверджену інформацію про «лікувальні властивості» зазначеної продукції. 

Крім того, маркування продукції води під позначенням «Моршинське джерело № 6» не містить обов’язкової для надання споживачу інформації, зокрема, щодо її виробника. 

Оскільки сукупність цих та інших виявлених Комітетом фактів може вводити споживачів в оману щодо властивостей питної води, розпочато розгляд справи.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати