05 жовтня 2021, 13:53

АМКУ в черговий раз виявив виробника алкоголю, що маскував свою продукцію широковідомим світовим брендом

Пресслужба АМКУ

Південно-східне територіальне відділення АМКУ (далі - відділення)  оштрафувало ТОВ "СТРОНГ ПРОДУКТ ЛТД" (далі - Товариство) за недобросовісну конкуренцію, що проявлялась у брендуванні продукції на імпортний лад. 


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "В ОАСК оскаржують заборону відвідувати навчальні заклади при менш ніж 80% вакцинованих вчителів"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

Як встановило Відділення, Товариство розміщувало на етикетках алкогольних напоїв «Солодових» торгівельної марки «BLACK JACK» англійською мовою неточні відомості, що можуть свідчити та бути сприйняті споживачами як інформація про походження цих напоїв з країни, де традиційно виробляють Віскі, зокрема Шотландії.

Розміщуючи на етикетках алкогольних напоїв  «Солодових» позначення «BLACK JACK»тм, «WHISKEY», «TASTE», «MALT ALCOHOL», «Sir Winston Churchill: “My tastes are simple. I am easily satisfied with the best”» тощо англійською мовою, в той час як ці напої виготовлені в Україні, товариство  поширювало неточну інформацію, що може ввести в оману споживачів та надати ТОВ «СТРОНГ ПРОДУКТ ЛТД» неправомірні переваги у конкуренції на ринку алкогольних напоїв.

Відділенням ТОВ «СТРОНГ ПРОДУКТ ЛТД» надані обов'язкові для розгляду рекомендації, які Товариством виконано в повному обсязі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати