04 серпня 2021, 14:25

АМКУ повторно оштрафував за недобросовісну рекламу клініку репродуктивного здоров'я

Пресслужба АМКУ

Північне міжобласне територіальне відділення АМКУ за результатами розгляду справи розпочатої за ознаками порушення конкурентного законодавства наклало штраф на ТОВ «Ісіда-IVF». Компанія працює на ринку медичних послуг для жінок та лікування безпліддя, а справу порушено за заявою однієї з її постраждалих клієнток.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ пояснив підстави надання ним рекомендаційних роз’яснень суб'єктам господарювання"

Про це повідомляє пресслужба АМКУ. 

Фахівці тервідділення АМКУ встановили, що ТОВ «Ісіда-IVF» поширює в мережі Інтернет, зокрема і шляхом розповсюдження реклами, відомості щодо своєї діяльності, статусу та досягнень, не маючи належного документального підтвердження цій інформації. А саме поширювалися:

  • відомості щодо першості товариства серед українських клінік в отриманні сертифіката QHA Trent;
  • твердження про ставлення споживачів до ТОВ «Ісіда-IVF», як до найбільш надійного та комфортного місця в столиці для пологів та спостереження за вагітністю;
  • твердження, що саме в цій клініці вперше в Україні та Східній Європі було здійснено запліднення розмороженої яйцеклітини, а також народження дитини після використання середовища Embryo Gen;
  • позиціювання клініки, як такої, що є лідером в Україні та Східній Європі на ринку надання медичних послуг з лікування безпліддя.

Така недобросовісна реклама вводить в оману споживачів та призводить до отримання неправомірних переваг у конкуренції. Адже клієнти, повіривши інформації про «досягнення» клініки, можуть надавати їй перевагу. Тож конкуренти товариства втрачатимуть потенційних клієнтів.

Зважаючи на викладене, Адміністративною колегією відділення 22 липня 2021 року дії ТОВ «Ісіда-IVF» визнано недобросовісною конкуренцією та накладено штраф. Компанію зобов'язано у 10-денний строк з дня одержання рішення припинити порушення.

У 2017 році на ТОВ «Ісіда-IVF» Антимонопольним комітетом уже накладався штраф за поширення неточної та неправдивої інформації про її господарську діяльність.  

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати