22 листопада 2023, 11:46

АМКУ оштрафував підприємство Львова за упаковки-близнюки

Пресслужба АМКУ

Антимонопольний комітет України оштрафував ТОВ "Хімрезерв-Львів" за використання у господарській діяльності оформлення упаковки розчинників марок 647 та 646, схожого з оформленням упаковки аналогічної продукції виробництва ТОВ "Кіровоградпостач". Про це повідомила пресслужба АМКУ.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "АМКУ надав дозвіл футбольному клубу на концентрацію у вигляді придбання ЄМК".

Заявником у справі є ТОВ "Кіровоградпостач", а відповідачем у справі є ТОВ "Хімрезерв-Львів". Під час розгляду справи було встановлено, що ТОВ "Кіровоградпостач" використовував відповідне оформлення в господарській діяльності раніше за ТОВ "Хімрезерв-Львів".

Згоди на використання схожого оформлення ТОВ "Кіровоградпостач" ТОВ "Хімрезерв-Львів" не надавало.

"Такі дії ТОВ "Хімрезерв-Львів" можуть призвести до змішування діяльності зазначених підприємств та надання ТОВ "Хімрезерв-Львів" конкурентних переваг. Зважаючи на сукупність отриманих доказів, АМКУ ухвалив рішення визнати дії ТОВ "Хімрезерв-Львів" порушенням, передбаченим статтею 4 Закону України "Про захист від недобросовісної конкуренції" та накласти на відповідача штраф у розмірі 158 400 грн"– ідеться в повідомленні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати