14 грудня 2022, 17:11

АМКУ оштрафував 2 компанії за змову на закупівлі для «Укргазвидобування»

Пресслужба АМКУ

ТОВ «РЕИ БРОВАРИ» і ТОВ «ВТОРМАГ» вчинили змову під час участі у закупівлі послуги у сфері поводження з радіоактивними, токсичними, медичними та небезпечними відходами, яку оголосило акціонерне товариство «Укргазвидобування». Загальна сума очікуваної вартості закупівлі складала 187 млн грн.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: «За змову на закупівлі продуктів харчування три компанії оштрафовано на 11,5 млн грн»

Про це повідомляє пресслужба АМКУ.

Антимонопольний комітет України встановив, що компанії узгодили між собою умови участі у торгах й таким чином вчинили порушення, передбачене пунктом 4 частини другої статті 6, пунктом 1 статті 50 Закону України «Про захист економічної конкуренції».

Так, під час розслідування справи було встановлено обставини, що у своїй сукупності свідчать про вчинення антиконкурентних узгоджених дій, а саме - про усунення конкуренції між ТОВ «РЕИ БРОВАРИ» і ТОВ «ВТОРМАГ» під час участі у зазначеній закупівлі. Комітетом було встановлено конкретні факти, які свідчили про спільну та скоординовану поведінку компаній під час підготовки та участі в торгах, комунікації між ними та обміні інформацією. Метою цих дій було забезпечення перемоги ТОВ «РЕИ БРОВАРИ».

За змову на публічній закупівлі ТОВ «РЕИ БРОВАРИ» і ТОВ «ВТОРМАГ» оштрафовані Комітетом на загальну суму 1 431 999 грн.

Нагадаємо, згідно з Законом України «Про публічні закупівлі», підставою для відмови в участі у процедурі закупівлі є той факт, що суб’єкт господарювання (учасник) протягом останніх трьох років притягувався до відповідальності за вчинення антиконкурентних узгоджених дій, що стосуються спотворення результатів тендерів.

З відповідними Зведеними відомостями щодо спотворення результатів торгів можна ознайомитися за цим посиланням на сайті АМКУ (постійно оновлюється). 

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати