18 січня 2022, 10:41

АМКУ дослідить діяльність ТОВ «Карпатсмоли» на предмет дотримання конкурентного законодавства

Пресслужба АМКУ

АМКУ розпочато дослідження поведінки ТОВ «Карпатсмоли» на предмет дотримання вимог законодавства під час реалізації карбамідоформальдегідного концентрату у 2021 році.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Основним виробником КФК в Україні є товариство з обмеженою відповідальністю «Карпатсмоли».

Основними конкурентами ТОВ «Карпатсмоли» на ринку КФК є імпортери з пропозицією іноземного виробництва.

В квітні 2019 року КФК було внесено до переліку товарів заборонених до ввезення на митну територію України, що походять з Російської Федерації, а наприкінці 2021 року імпортери з Республіки Білорусь повідомили споживачам КФК про припинення поставок.

У світі цих подій, до Комітету почали надходити листи вітчизняних виробників деревостружкових плит (ДСП) та меблів щодо критичної ситуації на ринку КФК та поведінки ТОВ «Карпатсмоли» в частині обсягів поставок товару та його цінової політики.

За інформацію підприємств, наразі на ринку спостерігається нестача сировини (КФК), що загрожує зупиненням крупних виробників, зокрема ДСП та меблів, що є продукцією з доданою вартістю.

Комітет за власною ініціативою розпочав дослідження дій ТОВ «Карпатсмоли» на предмет дотримання законодавства про захист економічної конкуренції під час реалізації  КФК у 2021 році.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати