28 вересня 2021, 11:16

Акція вересня: найвигідніший старт ділового сезону

ActiveLex

Нещодавно онлайн-платформа для юристів LEX, яку на підставі договору з міжнародною корпорацією Wolters Kluwer на українському ринку ексклюзивно представляє компанія ActiveLex, зазнала багато змін. Вийшла нова версія системи з удосконаленим функціоналом та новим наповненням:

 Загалом, інформаційно-аналітична платформа LEX оновлюється щоденно, це надає можливість юристам моніторити зміни в законодавчому полі, отримувати аналітику від провідних видань та фахівців, стежити за новинами тощо.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На відміну від інших ресурсів, з LEX дуже легко і швидко стартувати. Також компанія пропонує послугу «Відкладена активація», яка дозволяє клієнту зберегти й закріпити за собою вартість ліцензії та активувати її в будь-який час за домовленістю.

Окрім того, можна самостійно зробити замовлення демо-доступу до ресурсу або оплатити обраний пакет на офіційному сайті онлайн-платформи Lex. До речі, у вересні з початком ділового сезону компанія надає дуже привабливі умови користування платформою. За умови купівлі ліцензії строком від 6 місяців у період використання демо-доступу користувачі отримують додаткову ліцензію безкоштовно, а саме:

  • у разі оплати ліцензії на 6 місяців – користувач отримує додаткову ліцензію на 3 місяці безкоштовно;
  • у разі оплати ліцензії на 12, 18, 24 місяців – користувач отримує додаткову ліцензію на 6 місяців безкоштовно.

Строк дії демо-доступу становить 48 годин з моменту активації доступу. Додаткову безкоштовну ліцензію можна оформити на себе або іншу особу-колегу чи помічника. Також діють комплексні підключення з аналогічною акційною пропозицією.

Компанія ActiveLex ексклюзивно представляє на українському ринку онлайн-платформу LEX корпорації Wolters Kluwer. Онлайн-платформа LEX – сучасна європейська інформаційно-аналітична платформа для юристів, нотаріусів та підприємців, лідер на ринку багатьох європейських країн.

Більше інформації про платформу LEX, а також можливість отримати безкоштовний демо-доступ – за посиланням.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати