24 квітня 2019, 16:47

AC Crowe Ukraine запровадила концепцію Hello, #eco

AC Crowe Ukraine

Hello, #eco, - саме так повинен починатися шлях до побудови сталої компанії з імплементуванням у систему цінностей еко-орієнтирів. Сьогодні багато громадських та суспільних організацій звертають увагу до проблем екології у всьому світі.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


IMG_0980

В Україні ця течія за останні декілька років здобула статусу мейнстріму, але важливо бути, а не здаватися, та спрямовувати свої зусилля на побудову еко-орієнтованої спільноти за для майбутнього наших дітей та нашої країни вцілому. Важливо усвідомлювати свою відповідальність та розпочинати з себе.

Тому, компанія AC Crowe Ukraine, яка є представником глобальної аудиторської мережі Crowe Global, запровадила концепцію Hello, #eco основною метою якої є зменшення споживання природних ресурсів, їх раціональне використання та перехід на еко-офіс. Концепцією передбачено 3 етапи, які спрямовані на збереження природних ресурсів та використання еко-продуктів у життєдіяльності офісу.

В рамках першого етапу реалізації Концепції в офісі замінено пластик на скло, папір для печаті документації використовується з переробленої вторсировини, реалізовано озеленення офісу, проведено тренінги по сортуванню відходів (встановлено спеціальні баки) та раціональне використання енергоресурсів та води.

IMG_0999

"Це лише початок, ми усвідомлюємо, що цей процес довгий. Проте ми націлені на результат з позитивним та натхненним ставленням до еко-розвитку. Коли вже став на шлях сталого розвитку, то зворотного шляху вже немає", - зазначили у компанії.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати