05 травня 2022, 18:19

500 тис. українців отримають додаткові виплати від Всесвітньої продовольчої програми ООН

Пресслужба Мінсоцполітики

Міністерство соціальної політики України уклало меморандум про взаєморозуміння з Всесвітньою продовольчою програмою, відповідно до якого внутрішньо переміщені особи з числа найбільш вразливих груп отримають додаткові до державних програм грошові виплати. Меморандум було підписано під час зустрічі Міністра з Саміром Ванмалі, Головою Офісу Всесвітньої продовольчої програми в Україні.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Читайте також: "На платформі єДопомога відтепер можна допомагати онлайн з будь-якого куточка світу"

Відповідно до укладеного меморандуму виплата додаткової грошової допомоги вразливим домогосподарствам буде здійснюватися за три місяці в розмірі 2220 гривень на кожного члена домогосподарства на місяць, але не більше, ніж для трьох осіб.

В рамках програми планується охопити додатковою до державних програм підтримкою близько 500 тисяч людей.

"Станом на сьогодні завдяки співпраці з агенціями ООН та іншими міжнародними організаціями реалізуються програми грошових виплат, які надаються людям додатково до державних допомог, на загальну суму 9,6 мільярдів гривень. За рахунок цих коштів більше 2 мільйонів людей, постраждалих від війни, з найбільш вразливих категорій отримають виплати в розмірі від 2200 до 2500 гривень на місяць строком від 1 до 3 місяців. Я вдячна кожному з наших партнерів, які координують свої зусилля з Урядом для допомоги українцям",- прокоментувала Марина Лазебна.

Зокрема, йдеться про реалізацію таких програм з :

• Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців в Україні

• Представництвом Дитячого фонду ЮНІСЕФ в Україні

• Представниками Міжнародної організації з міграції в Україні та міжнародної гуманітарної організації „Лікарі без кордонів”

• Всесвітньою продовольчою програмою ООН

• Місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати