24 червня 2020, 12:10

25 червня відбудеться міжнародна онлайн-конференція щодо здобутків ЄК "За демократію через право"

Відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу

25 червня 2020 р. о 10:00 відбудеться Міжнародна онлайн-конференція "Взаємні здобутки Європейської Комісії "За демократію через право" і органів конституційної юстиції та проблеми тлумачення у конституційному судочинстві".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Анонс_конф2

Читайте також: "Конституційний Суд змінив графік роботи на період дії карантину".

Про це повідомляє відділ комунікацій КСУ та правового моніторингу.

Місце проведення: програма віддаленого конференцзвʼязку ZOOM.

Організатори: Конституційний Суд України, Європейська комісія "За демократію через право" (Венеційська Комісія) за підтримки Координатора проектів ОБСЄ в Україні.

Формат заходу: Питання проведення міжнародної конференції погоджене на початку року з керівництвом Європейської комісії "За демократію через право" (Венеційська Комісія). З огляду на поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, та запроваджений карантинний режим проведення заходу перенесено в режим онлайн.

Коло учасників: понад 150 учасників, серед яких державні діячі та провідні вчені, іноземні експерти та юристи-практики. Захід обʼєднує представників таких країн як Україна, ФРН, Республіка Молдова, Литовська Республіка, Республіка Киргизстан, Республіка Казахстан, а також міжнародних організацій та фондів – РЄ, ОБСЄ, Німецький фонд міжнародного правового співробітництва (IRZ) тощо.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Посилання на відеотрансляцію: для перегляду онлайн-конференції необхідно 25 червня 2020 р. о 10:00 обрати мову перегляду. При цьому розподіл трансляцій каналами Youtube (та сайтом КСУ) здійснюється таким чином:

1) трансляція українською мовою - зайти на офіційну сторінку Конституційного Суду України та внизу сторінки натиснути на "Відеотрансляцію засідань";

2) трансляція англійською мовою - необхідно зайти на офіційний YouTube-канал Координатора проектів ОБСЄ;

3) трансляція мовою оригіналу - необхідно зайти на неофіційний канал YouTube "Constitutional justice" - live ("первісний" мікрофон без перекладів).

З програмою заходу можна ознайомитися за посиланнями:

- програма українською;

- програма англійською.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати