15 вересня 2020, 12:42

24 вересня відбудеться форум JustConf Ukraine 2020: Ефективність досудового розслідування

Багато експертів зберуться 24 вересня, щоб сконцентруватися на одному питанні: "Як підвищити ефективність досудового розслідування?".


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


bannerМіжнародний фонд "Відродження" разом із Центром політико-правових реформ, Українською фундацією правової допомоги та Експертним центром з прав людини за підтримки Національної поліції України, НАБУ, Офісу Генерального прокурора та Тренінгового центру прокурорів України організовує форум кримінальної юстиції JustConf 2020: Ефективність досудового розслідування.

Дата: 24 вересня 2020 року

Час: 09:00 - 18:00

Місце проведення: Fedoriv Hub,  м.Київ, вул. Велика Васильківська 5, Арена Сіті, 5-й поверх.

Реєстрація на захід за посиланням.

Як зазначається, практики, експерти в сфері кримінальної юстиції та правозахисники, поговорять про те, як інноваційні інструменти дозволяють захистити права людини, підвищити ефективність досудового розслідування і допомогти правоохоронцям на прикладі системи захисту прав затриманих - "Custody Records", методики допиту, спрямованої на збір інформації, - процесуального інтерв’ю, та "Стандартів досудового розслідування", які створюють спільні правила гри для всіх його учасників.

Зокрема, система "Custody Records" покликана змінити підхід до обліку затриманих осіб. Фіксація за допомогою системи всіх дій щодо затриманого не лише сприяє підвищенню рівня захисту їхніх прав, але й є інструментом захисту самих правоохоронців від безпідставних звинувачень, а також допомагає підвищити ефективність управлінських процесів щодо утримання місць перебування затриманих. На форумі дізнаєтесь про те як Національна поліція України впроваджує систему "Custody Records" та які подальші кроки потрібні. 

Також буде обговорено методику проведення допиту @Investigative interview. Ukraine - інструмент, який дозволяє отримати більше інформації від затриманої особи без тиску на неї. Процесуальне інтерв’ю може зробити досудове розслідування ефективнішим, захистити права всіх його учасників та запобігти хибним обвинуваченням. Експерти розкажуть, як ця методика вже впроваджується в Україні і які перешкоди стоять на шляху до її використання всіма правоохоронними органами. 

Буде обговорено те, як створити спільне розуміння "правил гри" для всіх учасників досудового розслідування, як цьому можуть допомогти "Стандарти", як їх впровадити задля підвищення ефективності правоохоронців і захистити права людини.

Мобільний додаток "Стандарти досудового розслідування" можна завантажити на iOS та Android.

Серед спікерів: 

- Юрій Бєлоусов - керівник департаменту  процесуального керівництва у кримінальних справах про катування та інші серйозні порушення прав з боку правоохоронних органів Офісу Генерального прокурора України;

- Руслан Горяченко - начальник Управління дотримання прав людини Національної поліції України;

- Андрій Орлеан - Доктор юридичних наук, доцент, начальник відділу методологічного забезпечення прокурорів та тренерів Тренінгового центру прокурорів України;

- Володимир Петраковський - викладач НаУКМА, експерт Центру політико-правових реформ;

- Денис Гюльмагомедов - керівник відділу детективів НАБУ;

- Тарас Філоненко - заступник керівника підрозділу детективів НАБУ;

- Микола Сіома - директор Української Фундації Правової Допомоги.

Модераторка конференції - Лариса Денисенко, письменниця, адвокатка, правозахисниця.

Програма конференції доступна за посиланням.

Участь у заході - безкоштовна, зареєстрованим учасникам буде надіслано персональне запрошення до участі в офлайн або онлайн форматі.

0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати