17 вересня 2013, 11:23

Страхове відшкодування при ДТП

Стягнення з винуватця

Опубліковано в №38 (380)

Богдан Глядик Приватна практика

Як повідомляє Державтоінспекція міста Києва, за 7 місяців 2013 року тільки у столиці зареєстровано 1026 дорожньо­транспортних пригод. Причиною цих подій є порушення вимог Правил дорожнього руху як водіями, так і пішоходами. Ні для кого не є таємницею, що не всі дорожньо­транспортні пригоди реєструються працівниками Державтоінспекції. Для оформлення дорожньої пригоди потрібно витратити тривалий час, тому учасники віддають перевагу альтернативному («полюбовному») методу врегулювання взаємних претензій. Та й ситуація на страховому ринку бажає кращого.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Кожен постраждалий (фізична або юридична особа) має бажання одержати відшкодування отриманого в результаті дорожньо­транспортної пригоди збитку. У 2004 році всі власники транспортних засобів отримали спеціальний Закон України «Про обов’язкове страхування цивільно­правової відповідальності власників наземних транспортних засобів». Закон покликаний урегулювати відносини у сфері обов’язкового страхування відповідальності власників наземних транспортних засобів та сприяти відшкодуванню шкоди, заподіяної життю, здоров’ю та майну потерпілих при експлуатації наземних транспортних засобів на території України.

Закон визначає страховий випадок як дорожньо­транспортну пригоду, що трапилася за участю забезпеченого транспортного засобу, внаслідок якої настає цивільно­правова відповідальність особи, відповідальність якої застрахована, за шкоду, завдану життю, здоров’ю та/або майну потерпілого.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати