14 лютого 2020, 17:22

ВП ВС перегляне можливість оскарження наказу про проведення перевірки після допуску контролерів

Софія Драч
Софія Драч «TaxLink, платформа податкових знань» юрист

Касаційний адміністративний суд у складі Верховного Суду (далі – КАС ВС) розглянув справу №826/17123/18 від 16 грудня 2019 р., за результатами розгляду якої вважає за необхідне відступити від висновку, викладеного в раніше ухвалених рішеннях КАС ВС та постановив ухвалу про передачу справи на розгляд палаті, до якої входить колегія, що розглядає цю справу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Обставини цієї справи розгорталися таким чином. Контролюючим органом проведено документальну позапланову виїзну перевірку платника податків, за результатами якої прийнято податкове повідомлення-рішення (далі - ППР) про збільшення суми грошових зобов’язань за платежем податку на прибуток і ППР про збільшення суми грошових зобов’язань за платежем з ПДВ та штрафними санкціями. Платник податків звернувся до суду з позовом до контролюючого органу, у якому просив визнати протиправним та скасувати наказ про проведення цієї перевірки та зазначені ППР. В обґрунтування заявлених вимог позивач наголошував на процедурних порушеннях при проведенні перевірки.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати