28 січня 2014, 20:52

Редоміциляція (переміщення) компаній в іншу юрисдикцію

Практичне вирішення того, що в Україні неможливе

Опубліковано в №03-04 (397-398)

Редоміциляція, або міграція компаній – це процес переведення доміциля (місця реєстрації, юридичного існування) компанії з однієї країни до іншої зі збереженням юридичної особи.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


На сьогодні ця послуга не користується широкою популярністю з багатьох причин. Проте клієнти юридичних компаній повинні володіти інформацією про таку можливість у декількох поширених юрисдикціях.

Компанії змінюють країну з різних причин, у тому числі через бажання піти з юрисдикцій, присутніх у «чорних» списках, уникнути посилення правил регулювання компаній або змін у законодавстві країни реєстрації, що ускладнює використання компанії за спочатку задуманим планом.

Наприклад, розкрити інформацію про власників компанії, яка володіє активами, стало простіше в одній офшорній зоні, і конфіденційність такого володіння повинна зберігатися. Іноді компанії просто бажають скористатися більш сприятливим податковим законодавством інших країн. Можливий варіант, коли юрисдикція, де зареєстрована компанія, потрапила до «чорних» списків, посилилися правила регулювання діяльності компаній, змінилося законодавство країни реєстрації, треба було змінити географію бізнесу компанії і, нарешті, виникло бажання скористатися найсприятливішими умовами для ведення діяльності.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати