16 липня 2013, 16:40

Програми лояльності і податкові ризики: у пошуках консенсусу

Підсумки чергового засідання Комітету фінансів і права HOTELIERO

Опубліковано в №29-30 (371-372)

Світовий досвід світовим досвідом, а українська реальність – це українська реальність, і місцева екзотика щодо особливості участі готелів у програмах лояльності мережевих готельних операторів/франчайзерів, з огляду на податкові аспекти застосування найпоширеніших програм лояльності та підходи до їх відображення в податковому обліку, мабуть, не знає аналогів.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Саме цим нюансам і було присвячено чергове засідання Комітету фінансів і права клубу HOTELIERO, яке відбулося нещодавно у «Президент Готелі».

Керівник практики готельного і ресторанного бізнесу Адвокатського об’єднання Arzinger Лада Шелковнікова цього разу спільно зі своєю колегою, старшим юристом практики податкового права Адвокатського об’єднання Arzinger Світланою Язиковою, детально розклали по полицях всі «за» і «проти» щодо участі у програмах лояльності. Звісно, «за», з точки зору бізнесу, виявилося більше. Залишилося лише зрозуміти, як уладнати стосунки з податківцями.

«Ми як податкові консультанти чудово розуміємо керівників, які приймають рішення і підписують контракти, але водночас ми співпереживаємо фінансовим службам, бухгалтерам, керівникам невеликих напрямів і департаментів, які потім змушені спілкуватися з нашими податковими органами», – прокоментувала ситуацію пані Язикова.

 «Те, про що присутні говорили як про бізнес­процес, отримало дуже правильну кваліфікацію з податкової точки зору»,  – додала фахівець.

Коли звичайний обиватель чує «програма лояльності для готелю» або «учасник програми лояльності» – це йому не зовсім зрозуміло. Так само і податківці: хоча вони й не є звичайними обивателями, експертами з маркетингу вони не є також.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати