10 вересня 2019, 11:00

Фальстарт? Державна податкова служба починає діяти всупереч Конституції

А що скаже Гарант?

Опубліковано в №37 (691)

Олександр Мінін
Олександр Мінін «КМ Партнери, ЮФ» старший партнер
Олена Букуєва
Олена Букуєва «КМ Партнери, ЮФ» партнер

1.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Останніми днями активно поширюється інформація, заяви та повідомлення про фактичний перехід повноважень контролюючого органу у сфері оподаткування до Державної податкової служби (далі — ДПС) з 28.08.2019 р. Зокрема, Кабінет Міністрів передав ДПС функції адміністрування податків; Державна податкова служба розпочала свою роботу; 21 серпня — день народження нової податкової; #МояНоваПодаткова починає роботу!

Також є повідомлення щодо початку діяльності територіальних органів ДПС. Наприклад, Головне управління ДПС у м. Києві розпочало свою роботу — про те, що 29.08.2019 р. Головне управління ДПС у м. Києві видало Наказ №43 «Про початок виконання Головним управлінням ДПС у м. Києві функцій і повноважень Головного управління ДФС у м. Києві, яке організується шляхом приєднання. Офіс великих платників податків ДПС розпочав свою роботу — про те, що Офіс великих платників податків ДПС також повідомив про початок своєї роботи з посиланням на Розпорядження №682‑р.

Тож чи можна з огляду на це вважати, що відбувся перехід відповідних повноважень від Державної фіскальної служби (далі — ДФС) до ДПС?

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати