17 грудня 2013, 15:26

Земельне та містобудівне законодавство не припинило бути заручником ситуативних інтересів

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Михайло Сорока «Грамацький і Партнери, АФ» Адвокат

Аналізуючи стан нашої практики «Нерухомість і будівництво», можемо констатувати, що в 2013 році запити на юридичні послуги в сфері нерухомості та будівництва зросли як у кількісному, так і в якісному плані. Кількість зумовлена новелами законодавства, які суттєво торкнулися всіх стадій девелопменту: починаючи від процедур відведення земельних ділянок, – пройшовшись по дозвільних процедурах при проектуванні та будівництві, – і закінчуючи реєстрацією прав та обмежень на об’єкти нерухомості й оподаткуванням цих об’єктів і правочинів з ними. Відчувається також певний вплив зростання ринку будівництва житла, – на жаль, на фоні загального спаду в будівельному секторі економіки. Якісні зміни в практиці АФ «Грамацький і партнери» пов’язані з попитом на послуги щодо відновлення призупинених у кризові роки проектів, а такі завдання передбачають економні, ризикові та творчі рішення.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


У контексті новел правового регулювання практика спостерігає тенденційне недотримання задекларованих у попередні роки напрямків реформування, а в деяких сферах і повне їх згортання.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати