12 лютого 2013, 10:27

Технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна в 2013 році: зміни, що відбулися, та перспективи

Особливості нововведень

Опубліковано в №07 (349)

Олег Бойчук
Олег Бойчук «Єгоров, Пугінскій, Афанасьєв і партнери Україна, ЮБ» партнер

Коротка абревіатура «БТІ» відома в Україні всім, хто так чи інакше мав справу із нерухомістю. При цьому знайдеться, мабуть, небагато людей, які були б цілком задоволені роботою цієї організації та загалом процедурою технічної інвентаризації об’єктів нерухомості. Необхідність реформи в цій галузі виникла вже давно, а із введенням в дію нової системи реєстрації прав на нерухомість з початку 2013 року така реформа, фактично, була розпочата. Однак якими б фундаментальними не здавалися зміни, що відбулися торік і з початку цього року, реформу навряд чи можна вважати завершеною.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Насамперед коротко підсумуємо основні системні зміни в процедурі технічної інвентаризації об’єктів нерухомого майна, які вже відбулися.

По-перше, комунальні підприємства – Бюро технічної інвентаризації (далі – БТІ) на місцях були позбавлені функції реєстрації прав власності на нерухомість, яка, відповідно, перейшла у оновленому та розширеному форматі до органів Державної реєстраційної служби. У БТІ залишилася їх основна, класична функція – технічна інвентаризація об’єктів нерухомого майна.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати