12 лютого 2019, 14:40

Судові рішення у сфері нерухомості, які руйнують стереотипи

Опубліковано в №7 (661)

Хороший юрист має знати закони, а найкращий — судову практику, яка демонструє, як насправді працюють ці закони. Навіть найусталеніші та найпростіші правові механізми потрібно перевіряти крізь призму українського судочинства. Якщо цей етап пропустити, на юриста можуть чекати великі та не дуже приємні сюрпризи, які можуть здійснити значний вплив на бізнес його клієнтів. Час від часу на практиці ми зіштовхуємося з рішеннями, які кількома реченнями докорінно змінюють юридичні підходи, що протягом багатьох років застосовувалися у відповідних правовідносинах. У цій статті ми поділимося коротким оглядом таких цікавинок за 2018 р. у галузі нерухомості.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


 

1. Мораторій на землі сільськогосподарського призначення порушує право на захист власності.

Мораторій на відчуження певних видів сільськогосподарських земель та земельних часток є справжнім наріжним каменем сучасного аграрного суспільства України. Мета мораторію — запобігти концентрації землі у власності окремих осіб, а також захистити продовольчу та національну безпеку України. Однак суть мораторію не повністю відповідає нормам Конституції України та міжнародним конвенціям щодо захисту прав людини.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати