17 грудня 2013, 15:12

Запровадження судового контролю не принесло бажаних результатів

Опубліковано в №51-52 (393-394)

Характеризуючи практику діяльності наших фахівців за 2013 рік, можу підсумувати, що переважна більшість звернень клієнтів пов’язана з необхідністю здійснення захисту у справах, що стосуються кримінально-правових аспектів здійснюваної ними господарської діяльності або виконання своїх посадових (службових) обов’язків.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


В якості основних сфер практичної діяльності АО AVER LEX за рік, що минає варто відзначити захист у кримінальних провадженнях щодо податкових злочинів (кримінальних правопорушень), кримінальних правопорушень корупційного характеру, злочинів у сфері службової діяльності та у сфері кредитно-фінансової системи, попередження та мінімізація кримінально-правових ризиків ведення підприємницької діяльності.

Так, протягом року відсоток справ, пов’язаних із кримінально-правовим захистом суб’єктів господарювання у сфері оподаткування, значно зріс, що може бути пов’язано з новою тенденцією, відповідно до якої на підставі кожного акта податкової перевірки органами державної податкової служби до Єдиного реєстру досудових розслідувань (далі – ЄРДР) вноситься кримінальне провадження за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого відповідною частиною ст. 212 КК України у разі, якщо сума донарахувань податкових зобов’язань в акті перевірки в тисячу або більше разів перевищує розмір неоподатковуваного мінімуму доходів громадян (станом на 2013 рік – 573 500 грн).

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати