29 січня 2013, 15:35

Угода про визнання винуватості в кримінальному провадженні

Новела процесуального законодавства України

Опубліковано в №05 (347)

Павло Прилуцький
Павло Прилуцький К. ю. н., старший викладач кафедри спеціально-правових дисциплін Черкаського факультету Національного університету «Одеська юридична академія», адвокат

У статті розглядається проблема укладення угоди про визнання винуватості у кримінальному провадженні. Актуальність цієї проблеми пов’язана з тим, що цей інститут вперше запроваджено у новому Кримінальному процесуальному кодексі України і є новелою цієї галузі законодавства.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Ключові слова: угода про визнання винуватості, доказ, кримінальне провадження.

У доказовому праві кримінального судочинства питання щодо визнання підсудним своєї винуватості досліджувалось І. Бентамом, І.Я. Фойницьким, Л.Є. Владимировим, В.К. Случевським, В.П. Данєвським, М.О. Чельцовим, М.С. Строговичем, М.М. Михеєнком та іншими вченими-процесуалістами.

Незважаючи на те, що над цією проблемою вже працювали провідні науковці, вона залишається остаточно не вирішеною та потребує подальшого поглибленого розгляду, особливо в контексті новел, запропонованих КПК України 13.06.2012 року [1].

Для більш повного та обґрунтованого дослідження цієї проблеми необхідно провести історико-правову розвідку в цьому напрямі.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати