05 листопада 2013, 17:25

VII Щорічний форум з корпоративного права

Обговорення експертами професійних питань

Опубліковано в №45 (387)

Доброю традицією стало проведення в Києві фахового заходу з корпоративного права. Тож 25 жовтня цього року, вже сьомий рік поспіль, було проведено Щорічний форум з корпоративного права, який надав можливість експертам обговорити болючі професійні питання, а також поспілкуватися з представниками регуляторних органів і суддівського корпусу.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Зважаючи на численні зміни до нормативно­правового законодавства, тем, які цікавлять фахівців з корпоративного права, на сьогодні досить багато. Одним з таких нововведень є розробка законопроекту, яким до української практики запроваджувалася процедура сквіз­аут, що передбачає обов’язок продажу акцій міноритарним акціонерами на вимогу мажоритарних.

Так, член Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку (далі – НКЦПФР) Анатолій Амелін наголосив, що відповідно до законопроекту, розробленого регулятором фондового ринку, міноритарні акціонери зобов’язані продати свої акції на вимогу акціонера, що володіє понад 95% акцій.

Таким чином мажоритарні акціонери зможуть позбутися так званих мертвих душ, а також запобігти можливим рейдерським захопленням. Натомість профспілки не завжди розуміють ці положення і тлумачать їх як небезпеку для міноритарних акціонерів.

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати