22 січня 2013, 18:10

Відповідальність за несвоєчасну зміну КВЕДів

Чого очікувати тим, хто не вистояв у передноворічних чергах до державного реєстратора

Опубліковано в №03-04 (345-346)

Олександр Козаков
Олександр Козаков «Олексій Пуха і Партнери, ЮК» Юрист

2013 рік несе не тільки позитивні емоції і сподівання на краще, а й турботу та велике перевантаження для нервової системи. Насамперед зіпсовані нервові клітини гарантовані тим, хто не встиг до 31 грудня 2012 року змінити старі КВЕДи на нові. Саме зміна КВЕДів є актуальним питанням, яке стосується юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців з 1 січня 2012 року.


Маєте Телеграм? Два кліки - і ви не пропустите жодної важливої юридичної новини. Нічого зайвого, лише #самасуть. З турботою про ваш час!


Перш за все нагадаємо, що таке КВЕД.

КВЕД (Класифікатор видів економічної діяльності) є складовою частиною державної системи класифікації і кодування техніко-економічної та соціальної інформації.

КВЕД призначений для використання органами державного управління, фінансовими органами та органами статистики.

Об’єктами класифікації в КВЕД є всі види економічної діяльності суб’єктів господарювання.

За структурою Класифікація складається з двох блоків: ідентифікації та назви.

КВЕДи вибирають при первинній реєстрації підприємства, оскільки вони визначають його основні види діяльності. Його вносять до Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України (ЄДРПОУ), а також вказуються на довідці статистики. Одному суб’єкту господарювання максимум можна підібрати шість КВЕДів. Якщо ж є бажання почати працювати за новим видом діяльності, за яким передбачено інший КВЕД, його можна змінити.

 

Щоб читати далі, передплатіть доступ
0
0

Додати коментар

Відмінити Опублікувати